Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Administration
tr: Yönetim

en: Login
tr: Giriş

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Text
tr: Metin

en: here
tr: buraya

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Rules
tr: Kurallar

en: Token
tr: Simge

en: Add menu
tr: Menü ekle

en: Result
tr: Sonuç

en: Debug
tr: Hata ayıkla
