Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Кол арын

en: Content
ru: Утка

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Language
ru: Дыл

en: Administration
ru: Эргелел

en: Name
ru: Ат
