Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Administration
ca: Administració

en: Login
ca: Entrada

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: here
ca: aquí

en: Optional
ca: Opcional

en: Rules
ca: Regles

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Result
ca: Resultat

en: Debug
ca: Depuració
