Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Name
cy: Enw

en: Text
cy: Testun

en: Optional
cy: Dewisol

en: Add menu
cy: Ychwanegu dewislen
