Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Register
da: Opret konto

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: here
da: her

en: Optional
da: Valgfrit

en: Rules
da: Regler

en: Token
da: Symbol

en: Add menu
da: Tilføj menu

en: Result
da: Resultat

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
