Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Register
fr: S'inscrire

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Login
fr: Identifiant

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Text
fr: Texte

en: here
fr: ici

en: Optional
fr: Facultatif

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Add menu
fr: Ajouter un menu

en: Result
fr: Résultat

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Update now!
fr: Mettre à jour maintenant !
