Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Register
is: Nýskráning

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Administration
is: Stjórnun

en: Login
is: Innskráning

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Optional
is: Valkvætt

en: Rules
is: Reglur

en: Add menu
is: Bæta við valmynd
