Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: here
nn: her

en: Optional
nn: Valfri
