Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Name
ps: نوم

en: Text
ps: متن

en: Optional
ps: اختياري

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول
