Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Administration
pt: Administração

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Text
pt: Texto

en: Optional
pt: Opcional

en: Add menu
pt: Adicionar menu

en: Result
pt: Resultado

en: Debug
pt: Depuração
