Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Register
sv: Registrera

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Login
sv: Logga in

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: here
sv: här

en: Optional
sv: Valfritt

en: Rules
sv: Regler

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Add menu
sv: Lägg till meny

en: Result
sv: Resultat

en: Debug
sv: Felsök

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Detected
sv: Upptäckt
