Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Administration
bs: Administracija

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Optional
bs: Opcionalno
