Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
