Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Administration
os: Разамынад

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
