Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Administration
ro: Administrare

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Optional
ro: Opțional

en: Rules
ro: Reguli

en: Token
ro: Simbol

en: Add menu
ro: Adaugă meniu

en: Result
ro: Rezultat
