Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Rules
be: Правілы

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
