Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Administration
de: Verwaltung

en: Label
de: Beschriftung

en: Add menu
de: Menü hinzufügen

en: Result
de: Ergebnis

en: Debug
de: Debuggen

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Detected
de: Erkannt

en: A message from: %openid %time [%type]
de: Eine Nachricht von: %openid %time [%type]
