Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Administration
he: ניהול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Rules
he: כללים

en: Token
he: אסימון

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Result
he: תוצאה

en: Debug
he: אתר באגים
