Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Administration
it: Amministrazione

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Text
it: Testo

en: Optional
it: Opzionale

en: Rules
it: Regole

en: Add menu
it: Aggiungi menù

en: Result
it: Risultato
