Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
