Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Administration
oc: Administracion

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Rules
oc: Règlas

en: Token
oc: Geton (token)

en: Add menu
oc: Apondre un menú

en: Debug
oc: Depuracion
