Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст
