Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Administration
es: Administración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Text
es: Texto

en: Optional
es: Opcional

en: Rules
es: Reglas

en: Token
es: Comodín

en: Add menu
es: Añadir menú

en: Result
es: Resultado

en: Debug
es: Depurar

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
