Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ
