Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
