Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Result
lt: Rezultatas

en: Debug
lt: Derinimas
