Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ
