Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Name
ta: பெயர்

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு

en: Add menu
ta: பட்டியை சேர்க்க
