Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Text
ar: نص

en: Optional
ar: اختياري

en: Add menu
ar: أضف قائمة

en: Result
ar: نتيجة

en: Debug
ar: تنقيح
