Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Administration
bg: Администриране

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Optional
bg: По желание

en: Add menu
bg: Добави меню
