Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
