Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Text
fa: متن

en: Optional
fa: اختیاری

en: Rules
fa: قوانین

en: Token
fa: توکن

en: Add menu
fa: افزودن منو

en: Result
fa: نتیجه

en: Debug
fa: اشکال زدایی
