Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: Result
ka: შედეგი
