Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
