Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Token
lv: Marķieris

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Result
lv: Rezultāts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
