Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha6) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
