Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Administration
eo: Administrado

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Rules
eo: Reguloj

en: Add menu
eo: Aldonu menuon
