Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Rules
hu: Szabályok

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Token
hu: Vezérjel

en: Add menu
hu: Menü hozzáadása

en: Result
hu: Eredmény

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Secret
hu: Titok
