Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Administration
id: Administrasi

en: Name
id: Nama

en: Text
id: Teks

en: Optional
id: Pilihan

en: Add menu
id: Tambah menu

en: Result
id: Hasil
