Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra
