Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش
