Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Administration
vi: Quản lý

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Add menu
vi: Thêm trình đơn

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Secret
vi: Mật
