Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Administration
cs: Administrace

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Debug
cs: Ladění

en: Secret
cs: Klíč
