Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Rules
fi: Säännöt

en: Token
fi: Muuttuja

en: Add menu
fi: Lisää valikko

en: Result
fi: Tulos

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
