Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्
