Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Administration
pl: Administracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: here
pl: tutaj

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Rules
pl: Reguły

en: Avatar
pl: Awatar

en: Token
pl: Wzorzec

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Result
pl: Wynik

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Secret
pl: Sekret
