Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Name
af: Naam

en: Optional
af: Opsioneel
