Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Name
bn: নাম

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: Debug
bn: ডিবাগ
