Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Rules
eu: Erregelak

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Debug
eu: Araztu
