Tencent WeChat (7.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Name
fil: Pangalan

en: Add menu
fil: Magdagdag nang menu
